Rezultati za: 3. vzpon na Areh 2018
Rezultati za: 3. vzpon na Areh 2018 PDF Natisni E-pošta

 

 

Cestno kolesarstvo Tekma:3. vzpon na Areh 2018 Datum:07.07.2018
MestoSt.Št.TekmovalecSpolDržavaKlubLicencaČas vožnjeZaostanek
NEKATEGORIZIRANI - MOšKI-M
1 . 285 Mentes Attila Moški HUN OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM   00:47:00 --
2 . 289 Pušnik Nejc Moški SLO GANESHA TEAM   00:51:50 00:04:50
3 . 288 Kukolj Tine Moški SLO     00:53:39 00:06:39
4 . 303 KITAK Žan Moški SLO     00:54:36 00:07:36
5 . 287 Ganc Matic Moški SLO     00:56:19 00:09:19
6 . 295 Bezjak Marko Moški SLO TK Maraton Ptuj   01:02:57 00:15:57
7 . 301 Završki Luka Moški SLO     01:04:21 00:17:21
8 . 284 Gašparič Jernej Moški SLO     01:07:07 00:20:07
9 . 296 ŠLOSER Janez Moški SLO     01:20:29 00:33:29
DNF 286 Bratuša Marko Moški SLO     01:20:45 00:33:45
NEKATEGORIZIRANI - žENSKE-Ž
1 . 283 Adam Mateja Ženski SLO GANESHA TEAM   01:07:29 --
ŽENSKE A-Ž
1 . 290 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10058899390 00:54:53 --
2 . 305 ROBIČ Eva Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 799 705 21 01:07:36 00:12:43
3 . 291 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:18:52 00:23:59
ŽENSKE B-Ž
1 . 292 Nabernik Matejka Ženski SLO BAM.BI 10052471627 01:08:02 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 294 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:11:38 --
2 . 293 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA   01:14:00 00:02:22
AMATERJI -M
1 . 214 Frim Davorin Moški SLO KD SELCE   00:46:52 --
2 . 211 Avguštin Simon Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 00:46:59 00:00:07
3 . 206 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:47:19 00:00:27
4 . 299 Četina Nejc Moški SLO Bike republik   00:48:01 00:01:09
5 . 213 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:48:06 00:01:14
6 . 210 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 10055360308 00:48:16 00:01:24
7 . 201 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 10049110070 00:51:27 00:04:35
8 . 202 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 10058893734 00:54:48 00:07:56
DNF 207 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 01:20:33 00:33:41
MASTER A-M
1 . 298 Plank Marko Moški SLO Bike republik 100 176 095 24 00:44:22 --
2 . 217 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 00:46:47 00:02:25
3 . 218 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SIS 10017562640 00:48:49 00:04:27
4 . 215 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:49:55 00:05:33
5 . 222 Polak Marko Moški SLO KD SELCE 10077289984 00:50:29 00:06:07
6 . 219 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 00:58:10 00:13:48
7 . 221 Rebernak Sebastjan Moški SLO KK TROPOVCI 2018TZS010 00:58:25 00:14:03
8 . 304 Petovar Jernej Moški SLO ŠD TTT 100 176 016 42 01:05:09 00:20:47
MASTER B-M
1 . 223 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:46:59 --
2 . 229 Paher Marko Moški SLO     00:47:05 00:00:06
3 . 227 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:54:04 00:07:05
4 . 226 Hrašovec Simon Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 00:54:53 00:07:54
5 . 225 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:54:55 00:07:56
6 . 297 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 176 009 35 01:02:31 00:15:32
DNF 224 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 01:20:35 00:33:36
DNF 230 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 10017587090 01:20:39 00:33:40
MASTER C-M
1 . 236 Murshed Alen Moški SLO RIDERPRO   00:47:08 --
2 . 234 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 00:49:16 00:02:08
3 . 232 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017616695 00:49:22 00:02:14
4 . 233 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:50:55 00:03:47
5 . 235 Zupančič Leon Moški SLO     00:56:02 00:08:54
6 . 237 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 00:58:36 00:11:28
MASTER D-M
1 . 242 Dovnik Miran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10073768480 00:47:02 --
2 . 245 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:47:09 00:00:07
3 . 238 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:47:09 00:00:07
4 . 244 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:49:06 00:02:04
5 . 243 Kurnik Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10034735882 00:51:56 00:04:54
6 . 246 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2018TZS439 00:52:19 00:05:17
7 . 240 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2018TZS436 00:52:54 00:05:52
8 . 239 Šabec Matej Moški SLO KK POSTOJNA 10017568094 01:02:36 00:15:34
MASTER E-M
1 . 249 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:51:40 --
2 . 248 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:52:32 00:00:52
3 . 307 Robič Iztok Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 054 80 00:53:55 00:02:15
4 . 251 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:54:51 00:03:11
5 . 247 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:56:40 00:05:00
6 . 252 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 2018TZS114 01:02:42 00:11:02
7 . 250 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:09:32 00:17:52
MASTER F-M
1 . 265 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:51:03 --
2 . 258 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:52:09 00:01:06
3 . 259 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:52:35 00:01:32
4 . 260 prešeren branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:57:01 00:05:58
5 . 262 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:37 00:07:34
6 . 254 Žbontar Sašo Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 00:58:40 00:07:37
7 . 255 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584666 01:01:03 00:10:00
8 . 261 Bogataj Igor Moški SLO ROG AS 10017592548 01:01:12 00:10:09
9 . 253 Gričnik Hinko Moški SLO GANESHA TEAM 10080078938 01:03:18 00:12:15
10 . 256 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 01:09:55 00:18:52
MASTER G-M
1 . 273 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:53:01 --
2 . 269 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:55:05 00:02:04
3 . 274 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:55:46 00:02:45
4 . 267 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP   00:57:35 00:04:34
5 . 272 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 01:02:07 00:09:06
6 . 270 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:02:47 00:09:46
7 . 266 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:03:00 00:09:59
8 . 268 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:15:49 00:22:48
MASTER H-M
1 . 275 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:58:42 --
2 . 279 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:59:07 00:00:25
3 . 276 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:11:14 00:12:32
4 . 278 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 01:14:54 00:16:12
DNF 277 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:20:43 00:22:01
MASTER I-M
1 . 280 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:01:15 --
2 . 282 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:05:18 00:04:03
3 . 281 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:10:48 00:09:33

 

Povezava do PDF dokumenta

 

 

 
 
..::| © 2011 KD Branik | Created by WebByBosko | 260346 |::..